Vestuvės

Fotografuojačio veidrodžio nuoma vestuvėms

FOTOSNAP fotografuojančio veidrodžio nuoma vestuvėms ar bet kokiai Jūsų šventei. Dažniausiai fotoveidrodis nuomojamas vestuvių šventei, tačiau jis tinka ir kitoms progoms, kuriose norite nustebinti ir pasiūlant svečiams įsamžinti, atsispausdinti ir ilgam turėti tos šventės atsiminimą momentiškai atspausdintą ant nuotraukų popieriaus.

Fotografuojantis veidrodis – tai toks stilingas išmanusis įrenginys, galintis fotografuoti priešais veidrodį pozuojančius žmones ir iš kelių kadrų labiausiai norimą pasirinktą nuotrauką atspausdinti iškart.

Visą šventės vakarą besirenkantys svečiai pasitinkami mūsų paslaugą teikiančio asistento/-ės ir jiems pasiūloma nusifotografuoti tam tinkamoje parinktoje ir jūsų dekoruotoje vietoje, kur dalyviai matydami save visu ūgiu priešais veidrodį gali atsipaliduodami įsiamžinti keliuose kadruose, o tuomet išsirinkę tinkamiausią iškart galės gauti ant fotografinio popieriaus atspausdintą nuotrauką.

Fotopopieriuje atspaudinta nuotrauka gali būti su vienu iš pasirenkamų arba specialiai paruoštu rėmeliu, paveiksliuku ar norimo stiliaus ir dizaino iš anksto tam pasiruošiant.

Žinoma, visas nuotraukas gausite ir skaitmeniniu formatu, tačiau įdomiausia kiekvienam vestuvių dalyviui ir dalyvei bus turėti atsiminimą apie Jus ir šventės akimirkas kartu ir fizinės atspausdintos nuotraukos formatu, panaudojant ją namų interjere ar pasidedant ilgaamžiam atsiminimui.

Fotoveidrodžio techniniai parametrai

  • Statmenas formatas – žmogaus ūgio ekranas
  • Lietimui jautrus ekranas, 66-ių colių dydžio įstrižainės
  • Aukštos kokybės fotokamera
  • Blicas – ypač riškus apšvietimas fotografavimo momentu\
  • Baltos spalvos, auksiniu rėmeliu