Mokymai

SNAPFOTO siūlo fotografijos mokymus, kurių metu įgysite svarbiausias teorines fotografijos žinias ir išmoksite jas pritaikyti praktikoje. Mokymų metu išbandysite ir išmoksite fotografavimo būdus, technikas, gerąsias praktikas ir žinių pritaikymo metodus fotografijai. Mokymus teikiame privatiems asmenims, įmonių darbuotojams, pažengusiems fotografams.

Pagal Jūsų individualius poreikius parinksime mokymosi kursą – trumpą, pažengusiesiems arba išplėstinį. Kursuose mokoma bazinių ir specializuotų žinių bei praktikų, tačiau atsižvelgiant į kiekvieno mokinio individualius įgūdžius, žinias ir poreikius galima mokytis tų sričių, kurios yra aktualiausios.

Fotografijos mokymai padės įgyti ar patobulinti jau turimus įgūdžius – parenkant fotografavimo kampus ir rakursus, profesionaliai pateikti fotografuojamus žmones, objektus ir subjektus, derinti spalvas ir apšvietimą taip, kad nuotraukose būtų norimas kontrastas, vizualiai akiai maloni kompozicija ir išreikštas harmoningumas, solidumas. Tai ypač svarbi fotografo amato dalis fotografuojant žmones, emociją ir gyvenimo įvykius, kuri plačiai pritaikoma statinėje, techninėje fotografijoje.

Fotografijos mokymų metu sužinosite kaip nesudėtingais būdais, bet kokiomis sąlygomis su turimais rekvizitais kadre pateikti objektus ir subjektus, parinkti reikiamą atstumą ir fokusuoti, fotografuoti judančius objektus, žmones ir gyvūnus, gamtos vaizdus ir peizažus, architektūrą, urbanistinius objektus, interjerą ir eksterjerą, daiktus ir produktus.

Foto mokymai įmonėms

Fotografijos mokymai leis išmokti itin efektyviai ir kokybiškai atlikti darbus ir užduotis, profesionaliai valdyti techniką bei pasiekti norimus rezultatus.

Fotografavimo teorijos ir praktikos kursus renkasi tiek su objektais ar daiktais dirbančios įmonės, tiek įmonės norinčios suteikti savo darbuotojams kompetencijų, įgudžių ir žinių atliekamų darbų tobulinimui. Tai gali būti pramogų, renginių, pramonės, inžinerijos, architektūros, statybos, aplinkos priežiūros ar bet kokias komercines paslaugas teikiančių kompanijų darbuotojų mokymai.

Taip pat vykdome mokymus elektroninės komercijos katalogų produktus fotografuojantiems įmonių darbuotojams, atsižvelgiant į specifinius poreikius, sritį ir produktus.

Foto mokymai privatiems asmenims

Norintiems užsiimti savarankiška fotografija ar profesionaliai išmokti valdyti fotografavimo technikas suteiksime visas reikalingas žinias ir padėsime užtikrintai pasiekti savo tikslus!