Mokymai

Fotografijos mokymai

FOTOSNAP siūlo Jums fotografijos mokymus, kurių metu įgysite svarbiausias teorines fotografijos žinias ir išmoksite jas pritaikyti praktikoje. Fotografijos mokymų metu sužinosite, išbandysite ir išmoksite fotografavimo būdus, technikas, gerąsias praktikas ir žinių pritaikymo metodus fotografijai. Mokymus teikiame ir privatiems asmenims, ir įmonių darbuotojams, ir pažengusiems fotografams/-ėms.

Pagal Jūsų individualius poreikius parinksime mokymosi kursą – trumpą, pažengusiesiems arba išplėstinį. Kursuose mokoma ir bazinių, ir specializuotų žinių bei praktikų, tačiau atsižvelgiant į kiekvieno mokinio individualius įgūdžius, žinias ir poreikius galima mokytis tų sričių, kurios yra aktualiausios.

Fotografijos mokymai padės įgyti ar patobulinti jau turimus įgūdžius parenkant fotografavimo kampus ir rakursus profesionaliai, stilingai ir skoningai pateikti fotografuojamus žmones, objektus ir subjektus, derinti spalvas ir apšvietimą taip, kad nuotraukose būtų norimas kontrastas, vizualiai akiai maloni kompozicija ir išreikštas harmoningumas, solidumas ar žaismingumas. Tai ypač svarbi fotografo amato dalis fotografuojant žmones, jų emociją ir gyvenimo įvykius, įamžinant ypatingas akimirkas bei plačiai pritaikoma ir statinėje, techninėje fotografijoje.

Fotografijos mokymų metu sužinosite kaip nesudėtingais būdais, bet kokiomis sąlygomis su turimais rekvizitais kadre pateikti objektus ir subjektus, parinkti reikiamą atstumą ir fokusuoti, fotografuoti judančius objektus, žmones ir gyvūnus, gamtos vaizdus ir peizažus, architektūrą ir urbanistinius objektus, interjerą ir eksterjerą, daiktus ir produktus.

Fotografijos mokymų metu išmoksite geriausių praktikų fotografuoti

 • Skirtingose aplinkose – patalpose ir lauke/gamtoje
 • Esant įvairioms apšvietimo sąlygoms – natūralaus gamtos, dienos šviesos, dirbtinio patalpų apšvietimo, specialios fotografijos ir apšvietimo technikos
 • Esant įvairioms gamtos ir oro sąlygoms – naktį, ryte, vakare, saulėtą dieną ir esant ne itin palankioms fotografavimui oro sąlygoms

Fotografijos mokymų sritys

 • Fotografijos teorija, fizikos ir techninės žinios
 • Fotografijos teorijos praktinis taikymas
 • Susipažinimas su šiuolaikine fotografijos technika
 • Optikos, fokusavimo, išlaikymo valdymas ir derinimas
 • Kompozicijos, aatstumo, apšvietimo, aplinkos ir oro sąlygų, saplvingumo, kontrasto, kolorito ir kitų parametrų, technikų, sąlygų valdymas, derinimas, tarpusavio sąveika praktikoje

Foto mokymai pagal individualius poreikius

 • Fotografijos mokymai puikiai tinka ir pradedantiesiems fotografams, ir pažengusiems
 • Trumpi kursai, kursai pažengusiems arba pilnas fotografijos kursų paketas
 • Iš anksto sudarysime programą, kuri gali būti pasirenkamos trukmės, intensyvumo ir apimties

Foto mokymai įmonėms

Fotografijos mokymai leis išmokti itin efektyviai ir kokybiškai atlikti darbus ir užduotis profesionaliai valdant techniką ir procesus bei efektyviai pasiekti norimus rezultatus.

Fotografavimo teorijos ir praktikos kursus renkasi tiek su fotografuojamais žmonėmis dirbantys, tiek objektus ar daiktus fotografuojantys asmenys bei įmonės savo darbuotojų kompetencijos, įgudžių ir žinių tobulinimui.

Tai gali būti ir pramogų bei renginių, ir pramonės, inžinerijos, architektūros, statybos, aplinkos priežiūros ar bet kokias komercines paslaugas teikiančių kompanijų darbuotojų mokymai.

Taipogi vykdome elektroninės komercijos katalogų produktus fotografuojantiems įmonių darbuotojams, atsižvelgiant į specifinius poreikius, sritį ir produktus.

Foto mokymai privatiems asmenims

Norintiems užsiimti savarankiška fotografija ar profesionaliai išmokti valdyti fotografavimo technikas suteiksime visas reikalingas žinias ir padėsime užtikrintai pasiekti savo tikslus, nesvarbu ar tai būtų tik hobis, ar fotografijos veikla ar su ja susijęs užsiėmas.